#47

Викинуте сміття і бур'яни на узбіччі

Категорія: Утворення стихійного сміттєзвалища
Модерація
Новгородківська селищна рада
Обробку звернення завершено
Адреса:
вул. Нагірна, Новгородка, Кіровоградська область, Україна, 28201 (48.365902905020754, 32.659736240713)
Додав:
Персональні дані користувача
Додано:
09.08.2020
Виконавець:
Новгородківська селищна рада
Фото:
Опис:
На перехресті вулиць Нагірної і Дружби у смт Новгородка, на узбіччі люди викидають сміття в бур'яни, в результаті чого утворився невеликий смітник у самому центрі селища.
Для вас ця проблема:
Важлива Несуттєва
0 / 0

Залишити комментар